Nekilnojamojo turto fotografija iš oro

Nekilnojamojo turto fotografavimas

Šiais laikais nekilnojamojo turto paklausa yra milžiniška. Kaip ir nekilnojamojo turto fotografija visada yra labai paklausi. O kiekvienas NT brokeris kovoja dėl pirkėjų dėmesio, geriausiomis nekilnojamojo turto nuotraukomis. Ypač dabar, kai daugiau žmonių perka ir parduoda namus. Fotografuoti profesionaliai nekilnojamą turtą iš pradžių gali pasirodyti šiek tiek keblu. Tačiau reikia tik tam tikrų įgūdžių fotografuoti nekilnojamąjį turtą . Nekilnojamojo turto fotografija apima išorę ir interjerą. Nekilnojamojo turto fotografijos tikslas yra turto pardavimas ar nuoma. Joje turėtų būti rodoma erdvė, funkcijos, apšvietimas, išdėstymas. Kitaip tariant, platūs ir detalūs kadrai. Tipiški nekilnojamojo turto fotografijos klientai yra nekilnojamojo turto brokeriai, dizaineriai, architektai, dekoratoriai ir statybininkai. Kaip matote, nekilnojamojo turto fotografijos taikymo sritis yra gana didelė.

Pradėti fotografuoti nekilnojamąjį turtą reikia: fotoaparato, trikojo ir plačiakampio objektyvo, tai yra būtina nekilnojamojo turto fotografavimo įranga. Nepilno kadro fotoaparatui puikiai tiks objektyvas, kurio židinio nuotolis yra apie 10–24mm. Pilno kadro fotoaparatui tiks ir, pavyzdžiui, 14–24mm. Kai kurie fotografai naudoja papildomą apšvietimą. Vienas populiariausių prekių ženklų yra „Godox“, kuris gamina visą apšvietimui skirtą asortimentą, kurio gali prireiktų fotografuojant nekilnojamąjį turtą.

Norėdami padaryti kokybiškas nuotraukas, turite būti įgudę fiksuoti šviesą. Kad tai pavyktų, turėtumėte susipažinti su ekspozicijos trikampio taisykle, kurią sudaro užrakto greitis, diafragma ir ISO.

Jei norite sukurti tikrai išskirtines nekilnojamojo turto nuotraukas, turite nepamiršti užfiksuoti šių sričių:

Svetainė. Įsitikinkite, kad ji atrodo jauki ir erdvi. Praleiskite šiek tiek laiko, kad rastumėte geriausią fotografavimo rakursą, kad kambarys atrodytų kuo erdvesnis.

Miegamasis. Stenkitės, kad jis atrodytų jaukus ir šviesus. Visada nuotraukoje verta parodyti  kai kuriuos privalumus, pavyzdžiui, nuostabų vaizdą pro langą.

Virtuvė ir valgomasis. Prieš fotografuodami įsitikinkite, kad nėra namų valymo priemonių pėdsakų. Jūsų pagrindinis tikslas yra, kad šis kambarys atrodytų tvarkingas ir funkcionalus.

Vonios kambarys. Kadangi vonios kambarys paprastai yra mažiausias kambarys, turite rasti tinkamą fotografavimo kampą, kad kambarys atrodytų kuo erdvesnis. Tai gali būti iššūkis, bet jis to vertas.

Išorė. Fotografuoti lauke geriausiai tinka saulės šviesa ir saulėlydžio valandos. Arba galite naudoti droną jis tikrai suteiks visas galimybes parodyti namo išorę.

Pradinis nuotraukos įspūdis (kartu su kainos etikete) pritraukia namų pirkėjus ar potencialius klientus. Verta įdėti papildomų pastangų ir padaryti tas nuotraukas aukščiausios klasės, kad atrodytų patrauklios ir atkreiptų visų dėmesį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *